23.10.2013

Pracovní nabídka – finanční koordinátor/ka a účetní

Pracovní nabídka - finanční koordinátor/ka a účetní

Hledáme kolegu/kolegyni na celý pracovní úvazek na finanční řízení projektů organizace, účetnictví a další finanční agendu.

Jedná se o zástup za mateřskou dovolenou na dobu přibližně dvou let.

 Náplň práce:

  • finanční řízení projektů (sestavování rozpočtů, řízení čerpání financí, vyúčtovávání)
  • systematizace účtů pro účetní zpracování
  • vedení pokladny a bankovních účtů
  • mzdová agenda (pracovní smlouvy, DPP, placení pojistného apod.)
  • účetnictví organizace (zpracování v účetním systému Vema)
  • komunikace s koordinátory/kami aktivit organizace, fundraiserkou apod.
  • objem práce: 40h týdně (celý úvazek)

Nabízíme:

  • tvořivé pracovní prostředí a podíl na řízení organizace
  • odpovědnou a důležitou práci podporující ochranu životního prostředí a lidských práv
  • možnost úpravy pracovní doby dle potřeb a domluvy
  • zvyšování kvalifikace a možnost zapojení se do dalších aktivit NESEHNUTÍ
  • dovolená 25 dní za rok
  • hrubá mzda: 21 625 Kč (po zapracování možné zvýšení)

Požadujeme:

  • minimálně středoškolské vzdělání v oboru
  • pečlivost, systematičnost, zaujetí pro věc a ochotu učit se nové věci
  • zkušenosti nejen s účetnictvím, ale také s finančním managementem grantových projektů
  • schopnost pracovat samostatně i v týmu, komunikativnost
  • zkušenosti s prací na PC – velmi dobrá práce s tabulkovými editory a zkušenosti s prací v účetním systému (nejlépe Pohoda)

Výhodou:

  • dlouhodobé zkušenosti s finančním řízením a účetnictvím v rámci neziskového sektoru
  • znalost problematiky grantových projektů a fundraisingu
  • zkušenosti s finančním řízením mezinárodních projektů

Místo výkonu práce: Brno

Nástup: nejlépe ihned, nejpozději od 1.ledna 2014

Pokud máte o nabízenou práci zájem, pošlete nám do 14. 11. 2013 váš strukturovaný životopis a telefonní kontakt na minimálně dvě osoby, které mohou podat reference na Vaši osobu ve vztahu k pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Zašlete e-mailem na adresu peter.tkac@nesehnuti.cz nebo písemně na adresu NESEHNUTÍ Brno, třída Kpt. Jaroše 18, Brno 602 00. Vybraní/é zájemci/kyně budou pozváni/y na pohovor, který se uskuteční 26. 11. 2013.