6.11.2013

Pracovní nabídka – Koordinátor/ka péče o dárce a dárkyně

Pracovní nabídka - Koordinátor/ka péče o dárce a dárkyně

Hledáme kolegu/kolegyni na koordinaci aktivit spojených s individuálním fundraisingem a péčí o dárce a dárkyně (0,45 úvazku) s možností nástupu od 6.1.2014. Místem výkonu práce je Brno.

Náplň práce:

  • Komunikace s dárci a dárkyněmi organizace (dopisové a mailové rozesílky, posílání poděkování a dárků, posílání potvrzení o daru, průběžná komunikace)
  • Pravidelná kontrola účtu a správa příchozích darů přes Darujme.cz
  • Rozvoj individuálního fundraisingu (od vymýšlení nových strategií přes úpravy na webu až po účast na letních infostáncích)
  • Podílení se na aktivitách Koalice Za snadné dárcovství
  • Práce s dárcovskou databází a spolupráce s IT člověkem
  • Spolupráce s koordinátory/kami programů, úzká spolupráce s PR člověkem
  • Objem práce: 0,45 úvazku (18 hod týdně) s výhledem navýšení

Nabízíme:

  • tvořivé pracovní prostředí a podíl na řízení organizace
  • odpovědnou a důležitou práci podporující ochranu životního prostředí a lidských práv
  • možnost úpravy pracovní doby dle potřeb a domluvy
  • zvyšování kvalifikace a možnost zapojení se do dalších aktivit NESEHNUTÍ
  • dovolená 25 dní za rok
  • hrubá mzda: 9 732 Kč

Požadujeme:

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • pečlivost a systematičnost, kreativitu, zaujetí pro věc a ochotu učit se nové věci
  • schopnost pracovat samostatně i v týmu, komunikativnost

Výhodou:

  • zkušenosti s prací v neziskovém sektoru
  • znalost problematiky fundraisingu

Pokud máte o nabízenou práci zájem, pošlete nám prosím do 28. 11. 2013 váš strukturovaný životopis, motivační dopis a telefonní kontakt na minimálně dvě osoby, které mohou podat reference na Vaši osobu ve vztahu k pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Vše zašlete e-mailem na adresu zamestnani@nesehnuti.cz nebo písemně na adresu NESEHNUTÍ Brno, třída Kpt. Jaroše 18, Brno 602 00. Vybraní/é zájemci/kyně budou pozváni/y na pohovor, který se uskuteční 9.12. 2013.