28.7.2020

Pracovní nabídka NESEHNUTÍ: Fundraiser*ka

Orientuješ se ve světě grantů i evropských dotačních programů? Nedělá ti problém psát texty v angličtině i češtině? Umíš zorganizovat lidi, plánovat práci a nebojíš se Excelu? Pokud tě k tomu všemu láká práce v organizaci zaměřené na ochranu lidských práv a životního prostředí, tak hledáme právě tebe!

Jaká by byla tvá náplň práce?

  • vyhledávání a sledování grantových možností v českém prostředí i v zahraničí
  • psaní projektů, žádostí o dotace a granty, tvorba projektových rozpočtů
  • zpracovávání podkladů z výzev
  • jednání s donory a projektovými partnery
  • spolupráce s projektovými týmy v organizaci
  • podíl na zajištění projektové administrativy
  • tvorba a aktualizace fundraisingového plánu organizace
  • účast na grantových školeních a seminářích k projektům
  • příprava relevantních podkladů na finanční schůzky organizace
  • koordinace spolupráce s externími fundraisery*kami
  • objem práce: 20-40 hodin týdně (dle dohody s konkrétním uchazečem*kou)

Co požadujeme:

  • výbornou angličtinu i češtinu
  • orientace v problematice financování neziskového sektoru
  • přehled v evropských dotačních programech
  • pokročilá znalost Excelu a Wordu
  • praxe na obdobné pozici alespoň 2 roky
  • analytické a logické myšlení
  • pečlivost, systematičnost, zaujetí pro věc a ochotu učit se nové věci
  • odolnost vůči stresu, výborný time management
  • zkušenost s koordinací spolupracovníků*ic
  • dobré komunikační schopnosti
  • samostatnost, ale i schopnost pracovat v týmu

Výhodou:

  • znalost dalších jazyků kromě angličtiny
  • mezinárodní přehled, orientace v tématech NESEHNUTÍ
  • zkušenosti s advocacy
  • zkušenosti s operačními programy a evropskými dotačními mechanismy
  • zájem o hledání jiných zdrojů financování

Nabízíme:

  • tvořivé pracovní prostředí a podíl na řízení organizace
  • systém péče o zaměstnance*kyně
  • odpovědnou a důležitou práci podporující ochranu životního prostředí a lidských práv
  • pružnou pracovní dobu, možnost home office
  • zvyšování kvalifikace a příspěvek na vzdělávání
  • možnost zapojení se do dalších aktivit NESEHNUTÍ
  • dovolenou 25 dní za rok
  • pracoviště v centru Brna
  • pracovní notebook
  • příležitost pracovat v nehierarchickém prostředí
  • úvazek 0,5 – 1,0
  • hrubou mzdu: 29 600,- Kč při plném úvazku

Místo výkonu práce: Brno.

Nástup: ihned či dohodou.

Pokud máte o nabízenou práci zájem, pošlete nám do 27. srpna 2020 Váš strukturovaný životopis, motivační dopis a telefonní kontakty na minimálně dvě osoby, které mohou podat reference na Vaši osobu ve vztahu k pracovní pozici, o kterou se ucházíte.

Tyto dokumenty zašlete e-mailem na adresu zamestnani@nesehnuti.cz s předmětem “Grantový fundraising”. Vybraní*é zájemci*kyně od nás 31. srpna dostanou zadání úkolu, které se bude týkat náplně práce, dále budou pozváni*y na pohovor, který se uskuteční 4. září 2020.