20.11.2014

Pracovní nabídka: Koordinátor/ka propagačních aktivit

Pracovní nabídka:  Koordinátor/ka propagačních aktivit

Hledáme kolegu či kolegyni na zkrácený úvazek 0,75 (30 hodin týdně) na pozici koordinátor/ka propagačních aktivit.

Náplň práce:

  • péče o sociální sítě  organizace (FB, twitter, G+, youtube, blog), spolupráce na kampaních vedených organizací
  • práce s médii, medializace výstupů organizace, správa mediálních kontaktů
  • podpora šíření infomateriálů organizace
  • konzultace a zajišťování tištěných i digitálních výstupů organizace
  • podpora prezentace NESEHNUTÍ navenek
  • korektury textů a copywriting
  • podíl na realizaci akcí, pomoc s propagací a medializace výstupů (fotografování, psaní tiskových zpráv….atp.)
  • systematická PR podpora kampaní organizace, úzká spolupráce s aktivitami
  • koncepční rozvoj webových stránek organizace, spolupráce s programátorem
  • aktualizace obsahu webových stránek
  • objem práce: 30 h týdně

Nabízíme:

  • tvořivé pracovní prostředí a podíl na řízení organizace
  • odpovědnou a důležitou práci podporující ochranu životního prostředí a lidských práv
  • možnost úpravy pracovní doby dle potřeb a domluvy
  • zvyšování kvalifikace a možnost zapojení se do dalších aktivit NESEHNUTÍ
  • dovolená 25 dní za rok
  • hrubá mzda: 16 968 Kč (po zapracování možné zvýšení)

Požadujeme:

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • velice dobrá znalost českého jazyka
  • pečlivost, systematičnost, zaujetí pro věc a ochotu učit se nové věci
  • znalost práce s webem a novými technologiemi
  • schopnost pracovat samostatně i v týmu, komunikativnost
  • zkušenosti s prací na PC
  • praxi v oblasti PR

Výhodou:

  • zkušenosti s prací v neziskové organizaci
  • základní dovednosti v oblasti sazby a grafiky
  • základní znalost html
  • živnostenský list

Nástup 2. 1. 2015.

Pokud máte o nabízenou práci zájem pošlete nám do 7. 12. 2014 váš strukturovaný životopis a min. dvě reference na svou osobu ve vztahu k pracovní pozici, o kterou se ucházíte e-mailem na adresu zamestnani@nesehnuti.cz, anebo písemně na adresu NESEHNUTÍ Brno, třída Kpt. Jaroše 18, Brno 602 00. Vybraní/é zájemci/kyně budou pozváni/y na pohovor, který se uskuteční v týdnu od 15. 12. 2014.