Skip to main content

Staň se dobrovolnicí či dobrovolníkem v NESEHNUTÍ a změň s námi svět k lepšímu!

Dobrovolně v NESEHNUTÍ!

Jsme NEzávislé Sociálně Ekologické HNUTÍ – jsme NESEHNUTÍ. Již od svého založení v roce 1997 úzce spolupracujeme s dobrovolníky a dobrovolnicemi, kteří jsou nedílnou součástí našeho týmu. Společně povzbuzujeme lidi k zodpovědnosti ke druhým i životnímu prostředí a usilujeme o změny, které promění naše okolí k lepšímu.

Přidej se k nám a přispěj aktivně k ochraně životního prostředí, lidských práv nebo práv zvířat. Podílej se s námi na aktivitách přispívajících ke světu, kde si muži a ženy jsou opravdu rovni a kde se lidská odlišnost stává předností, nikoliv hendikepem. Podporuj s námi zahraniční občanské iniciativy i jednotlivce a pomoz nám budovat občanskou společnost nejen u nás, ale i jinde ve světě.

Využij příležitost něco změnit a věnuj svůj čas tomu, na čem opravdu záleží. Naši dobrovolníci a dobrovolnice nám pomáhají s různorodými činnostmi. Je jen na tobě, jak se v NESEHNUTÍ zapojíš!

Jak se můžeš zapojit?

 

Nezaujala tě žádná z nabídek, ale přesto s námi chceš měnit svět? Napiš nám na dobrovolnictvo@nesehnuti.cz a my se ti ozveme zpět.