Komunitní program ve vaší škole

Trápí vás, že se studentky a studenti nezajímají o dění ve škole? Máte pocit, že vyučující ztrácí elán a energii? Řešíte komunikační problémy nebo pracujete s velkým počtem studujících, kteří neovládají češtinu? Nebo chcete rozjet velký celoškolní projekt (např. školní parlament nebo buddy program) a nevíte, jak na to? Zvládneme to společně!

Základem komunitního programu pro školy je organizace pěti workshopů. Pěti setkání, na kterých můžeme například kapacitně a materiálně podpořit chystanou školní akci, pracovat na zlepšení klimatu ve škole, na usnadnění komunikace mezi studujícími a vyučujícími nebo na posílení psychosociálních kompetencí studujících.

Školní komunitní program vám přizpůsobíme na míru. Podrobnosti rádi vyřešíme po telefonu nebo na osobní schůzce. Financování programu je zajištěno.

V NESEHNUTÍ se už dlouhá léta věnujeme vzdělávacím a komunitním aktivitám zaměřeným na široké spektrum lidi. Pracujeme s dětmi, příchozími (cizinci), ženami, učiteli nebo se sousedy. Umíme propojovat lidi a dávat smysl společným setkáním. A nyní hledáme školy, kde bychom rádi realizovali celoškolní aktivity.

Anna Demčuk

Lektorka, interkulturní pracovnice programu Společně k rozmanitosti

Kontakt 799 790 903