Skip to main content

V NESEHNUTÍ jsme letos dovršili první čtvrtstoletí snahy o tvorbu spravedlivého světa. Při této příležitosti vás s potěšením zveme, abyste spolu s námi oslavili naše dvacáté páté narozeniny.

Setkáme se v sobotu 22. října v brněnském prostoru CO.LABS. Program oslavy pětadvaceti let NESEHNUTÍ bude nabitý, a začne už v dopoledních hodinách. V průběhu dne na vás čeká panelová diskuze nebo několik workshopů na nejrůznější témata. Večer NESEHNUTÍ popřejí hudební tělesa ICATERINA a Gondor Flames. Součástí programu je také divadelní vystoupení připravené výhradně členy organizace.

Ani v době, kdy jsou někteří členové a členky NESEHNUTÍ mladší, než organizace samotná, nepřestáváme usilovat o změnu společnosti založenou na respektu k lidem, zvířatům a přírodě. Nadále se držíme svých mladických ideálů a věříme, že impulsy ke změnám musí přicházet zdola, od aktivních jednotlivců a kolektivů, kteří se zajímají o dění kolem sebe. Jsme šťastní, že v tom ani po pětadvaceti letech nejsme sami, a že jste tu s námi vy, naši partnerky*ři, kolegyně*ové a podporovatelky*é.

Budeme velmi rádi, pokud se rozhodnete slavit s námi. Moc se těšíme, až se s vými na oslavě čtvrtstoletí NESEHNUTÍ uvidíme.

NESEHNUTÍ 25!
KDY: 22.10.2022 od 10:00
KDE: CO.LABS – Kounicova 686/22, Brno
Vstupné je dobrovolné a podpoříte jím aktivity NESEHNUTÍ
Aktuální informace najdete v události na Facebooku

PROGRAM

Workshopy:

10:00 Ochutnávkový workshop nenásilné komunikace
11:00 Workshop úvodu do facilitace
13:30 Tanečně-pohybový workshop „Jak se vypořádávat s environmentálním žalem“

Diskuze:

14:30 Kafe buchty a chlebíčky*sdílení a síťování
14:30 (Ne)udržitelné školní stravování
15:30 Kulatý stůl na téma “Jak ruská invaze na Ukrajinu ovlivňuje dění na Jižním Kavkaze
16:30 Diskuze dobrovolnických iniciativ pomáhajících lidem na útěku

Večerní program:

18:00 Divadelní těleso NESEHNUTÍ (Helmy hněvu) s divadelním představením „Před vydáním nepříznivého rozhodnutí se můžete vyjádřit“
18:30 Duo Docentky
20:00 ICATERINA
21:00 Gondor Flames
22:30 DJs Surrealita a Makropulos