Orientuješ se ve světě účetnictví? Tykáš si s Pohodou (nebo jiným účetním programem)? Nebojíš se mzdové agendy? Chceš se stát součástí našeho finančního týmu? Pokud tě k tomu všemu láká práce v organizaci zaměřené na ochranu lidských práv a životního prostředí, tak hledáme právě tebe!

Jaká bude tvoje náplň práce?

  • účtování a administrativa veškerých dokladů (vč. tuzemských i zahraničních cestovních příkazů) a mezd v účetním programu Pohoda
  • příprava, kontrola a zpracování mezd zaměstnanců*kyň
  • pravidelné měsíční hlášení úřadům a komunikace s nimi
  • příprava podkladů pro pravidelné kontroly ZP, ČSSZ, FÚ a ÚP, případně účast na kontrolách
  • vyúčtování evropských i státních grantů
  • vedení pokladen organizace (v CZK i valutách)
  • internet-banking (odesílání tuzemských i zahraničních plateb)
  • spolupráce na finančním řízení organizace
  • archivace mzdové agendy
  • zpracování účetní závěrky
  • hlášení na statistický úřad
  • aktivní zapojení do chodu organizace
  • objem práce: 40 hodin týdně

Co potřebujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • znalost podvojného účetnictví
  • zkušenost s účetním softwarem
  • výborná znalost MS Excel (např. kontingenční tabulky, podmíněné součty)
  • proaktivní přístup, systematičnost, spolehlivost, pečlivost
  • samostatnost, ale i schopnost pracovat v týmu
  • chuť pracovat v měnícím se prostředí
  • základní znalost angličtiny

Výhodou:

  • zkušenost na obdobné pozici
  • zkušenost se zpracováním mezinárodních cestovních příkazů
  • znalost aktuální problematiky zákoníku práce
  • zájem o činnost NESEHNUTÍ

Nabízíme:

  • práci v nehierarchickém prostředí
  • odpovědnou a důležitou práci podporující ochranu životního prostředí a lidských práv
  • tvořivé pracovní prostředí a podíl na řízení organizace
  • možnost zapojení se do dalších aktivit NESEHNUTÍ
  • pružnou pracovní dobu a po zaučení možnost částečné práce z domova
  • dovolenou 25 dní za rok
  • sick days
  • systém péče o zaměstnance*kyně
  • dog, baby, vegan friendly prostředí
  • pracoviště v centru Brna
  • od 1.7. hrubou mzdu 36 100 Kč s pravidelným ročním navyšováním
  • pracovní smlouvu na dobu určitou: zástup za MD/RD, na dobu 1 roku, s možností prodloužení (preferujeme zájemce*kyně o dlouhodobou spolupráci)

Nástup: 1. září 2024 nebo v průběhu léta
Místo výkonu práce: Brno

Pokud máš o nabízenou práci zájem, pošli nám svůj strukturovaný životopis, motivační dopis a telefonní kontakty na minimálně dvě osoby, které mohou podat reference na Tvou osobu.

Tyto dokumenty zašli prosím e-mailem na adresu zamestnani@nesehnuti.cz s předmětem “Pracovní nabídka: Účetní a mzdový*á účetní”.

Vybraným zájemcům*kyním se ozveme nejpozději do 14 dnů od zaslání požadovaných podkladů.

Pohovor se uskuteční po vzájemné dohodě termínu na adrese Křížová 463/15, Brno.