Skip to main content

Chceme stále víc. Produkujeme stále víc. Nakupujeme stále víc… Potřebujeme stále víc? Naše planeta rozhodně ne, je toho na ní až příliš. Vystupte z víru předvánočních nákupů, a trochu zpomalte. Navštivte v pondělí 19. 12. brněnský Skautský institut a událost Víc je příliš, aneb o konzumerismu a udržitelnosti.

Co pro vás chystáme?
(Nejnovější informace najdete na facebookové události)

  • PŘEDNÁŠKY (18:00-20:30) – Dvě přednášky na téma konzumerismu. Mezi přednášejícími bude například enviromentální aktivistka a influencerka Natália Pažická.
  • WORKSHOPY pro malé i velké (14:00-17:30) – Výroba dárečků z recyklovaných materiálů, workshop Jak na úklid domácnosti s Czech Zero Waste a další…
  • SWAP oblečení – Protože na světě je ho tolik, že není potřeba nakupovat nové. Na výměnu noste oblečení v takovém stavu, v jakém byste si ho sami chtěli odnést domů: čisté a nepoškozené (bez děr, fleků…)

Akci pořádá skupina dobrovolníků*ic z NESEHNUTÍ a Masarykovy univerzity, kteří chtějí, aby se víc lidí zajímalo o klima, udržitelnost a naši planetu. Spoluorganizátorem události je NESEHNUTÍ.