Skip to main content

Vyzkoušej si dobrovolnictví – kdy jindy než teď! V rámci Dnů dobrovolnictví jsme u nás přivítali zájemce a zájemkyně o dobrovolnictví. Posily do dobrovolnického týmu ale hledáme dál.

V závěru dubna jsme se na jedno odpoledne opět zapojili do Dnů dobrovolnictví a pro zájemkyně a zájemce jsme si u nás v kanceláři připravili nabitý program. Začali jsme diskuzí o možnostech dobrovolničení v NESEHNUTÍ, poté se pustili do workshopů vedených našimi stávajícími dobrovolnicemi a dobrovolníky. Den jsme zakončili společnou přípravou jídla a veganským grilováním.

Možnost připojit se k NESEHNUTÍ ale s Dny dobrovolnictví nekončí. S dobrovolníky a dobrovolnicemi úzce spolupracujeme od našeho založení v roce 1997 a nehodláme s tím přestat. Společně povzbuzujeme lidi k zodpovědnosti vůči druhým i životnímu prostředí a usilujeme o změny, které promění naše okolí k lepšímu. Využijte příležitost něco změnit a věnujte svůj čas v NESEHNUTÍ tomu, na čem opravdu záleží.

Chcete poznat nové lidi a seznámit se s příchozími žijícími v Brně a jejich kulturou? Pak se můžete zapojit do našeho projektu Kulinárna. Už několik let se díky Kulinárně společně potkáváme u přípravy a konzumace veganského jídla, a skrze společně strávený čas poznáváme jednotlivé kultury a zvyky účastnic a účastníků.

📷 Andrea Špaková